Máme stále stovky vysokokmenů, zejména jabloní, včetně alejových. Díky nadmořské výšce 550 m a stanovišti poblíž potoka se vegetace probouzí pomalu a stromky jsou jen mírně narašené, lze je bez problémů sázet, důkazem budiž fotografie se středy 22. dubna: Tož tak…
